ברוך הבא לחנות האינטרנט של צעצועי שגיב .
תקנון
1. מינימום הזמנה לקנייה באתר sagivtoys.co.il הוא 100 ש"ח.
( לא כולל עלות משלוח ) 
( קוד קופון אינו מוגבל במינימום סכום קניה )
2. החנות משמשת כקניון אלקטרוני לרכישת מוצרים על ידי גולשי האינטרנט בישראל.
3.  הרוכשים הרשאים לבצע רכישה מחויבים להיות בני 18 ומעלה ,בעלי תיבת דואר אלקטרוני ישראלית ובעלי כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.
4.. תנאי מוקדם לתוקף רכישתו של משתתף באתר הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה.
5.. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך בחנות זאת, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החנות , לכל דבר ועניין.
6. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון לפני ביצוע ההזמנה כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים .
זאת על מנת למנוע אי הבנות.
7. גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
8. קיים איסור מפורש של כל גורם מטעם החנות ו/או מי מטעמה , לרבות עובדי החברה וספקי החברה להשתתף במכרזים במישרין או בעקיפין.
9. התמונות להמחשה בלבד.
10.המחירים המופיעים באתר הינם רלוונטיים אך ורק לרכישה דרך האתר בלבד.
במידה והמוצר הוזמן דרך האתר המחיר המחייב הינו המחיר המופיע באתר (בהנחה כי אין טעות בהקלדת המחיר, במצב זה יעודכן הלקוח טרם ביצוע החיוב)

11. האמור בתקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך מתייחס לשני בני המין באופן זהה.
12. ביצוע ההזמנה באתר מהווה כהסכמתך המלאה לתנאים הכלולים בו.
המכירות – חלק כללי
1. החנות תאפשר לך לרכוש מוצרים ו/או שירותים שונים באמצעות החנות , בדרך נוחה, קלה ומהירה, במחירים אטרקטיביים ממיטב היצרנים , היבואנים והקמעונאים המשווקים בישראל כפי שנמסר לחנות מהספק או לפי שיקולי התמחור של צוות החנות.
2. בעלי החנויות , בתי העסק ומפעיליהם ( להלן: "הספקים" ) מציעים בחנות מוצרים ושירותים למכירה במגוון אפשרויות.
3. חנות האינטרנט מכילה מאות מוצרים, רובם מגיעים לחנות על פי הזמנה בלבד.
מלאי המוצרים אינו מתעדכן מידי יום ולכן יכול להיווצר מצב שבו יתקבלו הזמנות למוצר שאינו במלאי, במצב זה יעודכן הלקוח טלפונית וההזמנה תבוטל וכמו כן החיוב לא יתבצע.
תמונות המוצרים באתר הם להמחשה בלבד ויתכנו הבדלי צבע או שינויים אחרים בין מראה התמונה לבין מראה המוצר שהתקבל.
מסיבות מובנות, לעתים הלינק לאתר היצרן או מידע נוסף איננו נכון לכן הדבר היחיד הקובע הוא שם המוצר בלבד.
אם בטעות, מסיבה כלשהי, קיבלתם מוצר שונה ממוצר שהזמנתם, תוכלו להחזירו תוך 3 ימים מיום קבלתו, במקרה זה תצטרכו לשלוח את המוצר אלינו או להגיע לחנות בכתובת סוקולוב 47 ,חולון ואנו נחליף את המוצר.

המוצרים המוצעים במכרז
1. עבור כל מוצר או שירות המוצע למכירה מוצג " דף מכירה" , דף המכירה כולל את שם החנות או הספק , שם המוצר או השירות המוצע למכירה, מחיר מחירון של המוצר או השירות המוצע למכירה כפי שנמסר לחנות מהספק , ואת מחיר המכירה ( להלן: דף המכירה)
2. פרטים מלאים לכל מוצר ניתן לראות ע"י הקשה על שורת המוצר בדף המכירה כפי שיופיע בחנות.

שיטות המכירה בחנות
קבוצתית
מוצרים נבחרים במחיר סיטונאי , המחיר במכירה קבוצתית הינו קבוע וסופי .
כמות הפריטים תקבע בהתאם למספר המציעים ובכל מקרה לא יותר מהכמות המוצעת ,כל הצעה זוכה ומטופלת באופן מיידי .המחיר הינו כולל מע"מ במידה וחל תשלום מע"מ עפ"י כל דין, אלא אם צויין מפורשות אחרת .
רגילה
במכירה רגילה מוצעים למכירה כמות מוגבלת של מוצרים במחיר קבוע מראש.הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן :
1. החנות מציגה רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות המוצר או השירות המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש, המכירה הינה עד גמר המלאי.
2. במכירה רגילה רשאי כל משתתף לבחור ולמסור את פרטי כרטיס האשראי בחנות עצמה או באמצעות השארת הפרטים במענה טלפוני של החנות , כפי שיפורסם.
3. השלמת הליך המכירה מותנה באישור ואימות העיסקה בטלפון ו/או באמצעות דואר אלקטרוני של המשתתף תוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה וכן בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החנות בעת
השלמת הליך המכירה.

אופן ההשתתפות במכירות
1. לאחר השלמת הליך ההרשמה יבחר כל משתתף שם משתמש וסיסמא , לאחר בחירת שם משתמש וסיסמא , יש להקליד פרטים בסיסיים כפי שיופיעו בדף ההרשמה כגון: שם, כתובת, כתובת דואר    אלקטרוני, מס' טלפון , מספר כרטיס אשראי וכד'.
2. הקשת כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע המכירה , לאחר מילוי כל הפרטים הופך
   המשתתף ל"מבצע פעולה" .לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות ,ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדוייק.
3. מיד לאחר ביצוע ההזמנה תבצע החנות בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, תינתן הודעה מתאימה ללקוח לפיה העיסקה אושרה .
4. לאחר אישור העיסקה , המכירה תירשם במחשבי החנות וניתן יהיה לראות את פרטי העיסקה בקישור "כרטיס לקוח" בחנות, תוך 24 שעות.
5. חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות שהוזמן על ידו, יתבצע באמצעות כרטיסי האשראי , לאחר אישור העיסקה ע"י חברות האשראי.
6. הפרטים כפי שהוזנו בדף ההרשמה וכן רישום העיסקה במחשבי החנות יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.
7. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כך, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
8. במקרה בו לא אושרה העיסקה ע"י חברות האשראי יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה לפיה יידרש מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות של החנות לצורך הסדרת אישור העיסקה עם חברות האשראי . במקרה כאמור , יחל מניין ספירת הימים באשר למועדי המשלוח ממועד אישור העיסקה ע"י חברות כרטיסי האשראי .
 במידה ומבצע הפעולה להסדרת אישור העיסקה תוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על אי אישור העיסקה ע"י חברות האשראי , יראו החנות ו/או הספקים את העיסקה כמבוטלת .
9. בעלי החנויות ובתי העסק ומפעיליהם (להלן: " הספקים") יציגו בחנות פרטים בדבר המוצר ו/או השירות , מחירו, תעודת אחריות , זמן אספקה וכד' .
10. לפרטים נוספים ובירורים , ניתן לפנות ישירות אל הספקים בטלפון ו/או באמצעות דואר אלקטרוני כפי שיופיעו בחנות.

ביטול הצעות
1. בשל שיטת המכירה הנהוגה בחנות לא ניתן לבטל או לשנות את ההצעה במהלך המכירה ולפני מועד סגירתה .
2. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העיסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן: החוק).
3. ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום קבלת המוצר,ניתן להחזיר אך ורק מוצרים סגורים ובאירזתם המקורית ואשר לא נעשה בהם שימוש, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בפקס 
   ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות .
4. במקרה של ביטול עסקה והחזרת מוצרים,הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת תוך 14 יום* מיום קבלתם כשהם ארוזים באריזתם המקורית וללא פתיחה או שימוש.
למעט מוצרים עונתיים כגון תחפושות אותם ניתן להחזיר תוך 2 ימי עסקים מיום קבלתם כקבוע בחוק הגנת הצרכן.
עבור מוצרים אלה תקבל זיכוי כספי, בניכוי דמי המשלוח ו-5% מערך המוצר או 100 שקלים הנמוך מבניהם כקבוע בחוק הגנת הצרכן.
5. אם סופק המוצר והלקוח רוצה להחזירו מכל סיבה, הלקוח ישא בעלות השילוח וחלה עליו חובת החזרת המוצר אל החנות. מוסכם כי הלקוח יחזיר את הנכס באריזתו המקורית , שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.
6. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחוייב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את הנכס, וזאת במידה והנכס נשוא העיסקה נשלח זה מכבר .
7. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו והורכבו, נעשה בהם שימוש , אלא לאחר שהספק נתן את הסכמתו מראש .
8. החנות תהא רשאית לבטל עיסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
8.1 נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .
8.2 אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין .
8.3 במקרה של כוח עליון , מגפה, פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .
8.4 במידה והמוצר אזל מהמלאי ,המלאי מתעדכן מעת לעת ומוצר יכול להופיע כזמין במלאי באתר ,אף שבפועל אינו זמין למכירה..
9. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צויינה בדף ההרשמה.
10. אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה , רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך . הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון .
החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי , לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי .

אספקת המוצרים
1. החנות ו/או הספקים לפי העניין ידאגו לאספקת המוצר או השירות הנרכש באתר ,לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה , תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר , אלא אם צויין מפורשות אחרת.
2. החנות ו/או הספקים יפעלו כדי לספק את המוצר ו/או השירות בהתאם לתנאי האספקה הנקובים בדף המכירה , וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס האשראי .
החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:
2.1 כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מגפה , מצבי חרום ונזקי טבע.
2.2 שביתה אצל ספקים של שרותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.
2.3 כל סיבה שאינן בשליטת החברה.
3. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה בטחונית החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח .
4. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצויינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג.
5. ניתן לאסוף עצמאית מחולון כתובת החנות: סוקולוב 47 חולון בתיאום מראש בלבד.
6.בגלל מגפת הקורונה ועומסים אצל חברות השילוח ועומסים בחנות עצמה יתכנו עיקובים בזמני האספקה ,זמן האספקה הכתוב באתר היינו משוער בלבד. במקרה של עיקוב בזמן הגעת משלוח החנות ו/או חברת השילוח לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי .
דמי משלוח
1. דמי המשלוח ישולמו ע"י הלקוח בנפרד, במועד האספקה או במסגרת התשלום בגין המוצר.
2. במכירה בתשלומים רשאית החנות ו/או הספק לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון
3. הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מהחנות בכתובת סוקולוב 47 בחולון וזאת בתיאום מראש בלבד עם נציגי החנות שיעדכנו על מועד האיסוף .
4. מוסכם כי במקרה של איסוף ע"י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח .
שירות לקוחות :
1. כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות באשר למפרט הטכני של המוצר, מידע על תפעול המוצר , אחריות וכיוצ"ב ניתן לפנות אל נציגים מטעם הספקים השונים .
2. לפרטים ובירורים באשר להפעלת האתר ופעילותו , ניתן לפנות אל צעצועי שגיב בטלפון 03-5012898
3. נציגי החנות ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה, כניסה לאתר והשימוש בו על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.

אבטחת מידע פרטיות בחנות
1. החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור , ככל האפשר על סודיות המידע . העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL .
2. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן . במקרים שאינם בשליטתה ואו הנובעים מכוח עליון , החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
3. החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר ומועדון לקוחות בלבד , ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה.

כללי
זמינות ומלאי
אנו עושים כמיטב יכולתנו להשיג 100% זמינות של רשימת מוצרינו במלאי,אולם יתכן מצב בו פריטים מסוימים יהיו זמנית חסרים במלאי. במקרה זה נוכל להמליץ על מוצר אחר בעל מאפיינים דומים ככל האפשר בנוסף לאפשרות ההמתנה עד להגעת משלוח חדש של המוצר. בכל מקרה מומלץ לברר טלפונית הימצאות המוצר/ים במלאי לפני הזמנה ולפני הגעה לחנות. לא תינתן הנחה בגלל חוסר זמינות או עיכוב הגעת משלוח לחנות.
1. הנהלת החנות שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את כללי התקנון לפי שיקול דעתה הבלעדי .מובהר כי לא יעשה שינוי בנהלים תוך כדי ביצוע הליך המכירה.
2. התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד , ואינן מחייבות את החנות.
3. המוצרים המוצגים למכירה באתר אינם מיובאים על ידי החנות והם רק נמכרים על ידי האתר , המוצרים נמצאים באחריות הבלעדית של הספקים ו/או היבואנים אשר סיפקו את המוצרים לחנות ו/או לבעלי האתר , אלא אם נכתב אחרת . כל מידע ומיצג המוצג באתר לגבי המוצרים , בין אם במכירה ישירה ובין אם במכירה קבוצתית טיבם ואיכותם נמסרו ע"י הספקים ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של האחרונים בלבד והחנות לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי מקנית מוצר מכל סיבה שהיא .
4. החנות אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית .
יחד עם זאת החנות אינה מתחייבת כי הקישורית (LINK) בכל קישורית תוביל את הגולש לאתר אינטרנט פעיל .
5. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר לרבות ברכישה במסגרת הליך המכירה הפומבית , שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא , לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא , שאז החנות שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה.
6. החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.
7. הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר , אלא אם נכתב אחרת .
8. אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר , לרבות גרפיקה , עיצוב , הצגה מילולית , סימני מסחר , סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של החנות ו/או מטעמה .
9. אין להעתיק , לשכפל, להפיץ , לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר , אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.
10.רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות .
11.נפלה טעות בתיאור המוצר , לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים
12. החנות לא תהיה אחראית על ביצוע או אופן ביצוע הזמנות שהוזמנו באמצעות שיחה טלפונית.
13. עלויות הטעויות והחיוב הכספי הנוסף בגין ביצוע תיקון הטעויות לרבות החזרת המוצר לחנות או החלפתו יהיו על חשבון הלקוח ובאחריותו המלאה , בין אם הטעויות נעשו באשמת הלקוח ובין באשמת החנות ובין אם קיימת מחלוקת באשר לגורם המטעה יחולו עלויות אלו על הלקוח.
14.שימו לב! התמונות להמחשה בלבד , האביזרים הנלווים בתמונות בתוספת תשלום.

החנות ממליצה לבצע הזמנות דרך האתר : SAGIVTOYS.CO.IL כדי למנוע טעויות ואי הבנות.

פורים :
1 צעצועי שגיב בודקת כל תחפושת טרם המשלוח ללקוח, עם זאת תחפושת הנרכשת עם חוטים פרומים במידה שאינה מביאה לקרע בתחפושת לא תיחשב כתחפושת פגומה.
2 בחירת מידת התחפושת הינה באחריות הלקוח בלבד ולפי שיקול דעתו ואינה באחריות צעצועי שגיב.

3.א לקוח שרכש תחפושת דרך האתר יהיה רשאי להחליף את התחפושת תוך 2 ימי עסקים לפי חוק הגנת הצרכן וזאת בתנאי שהתחפושת לא הייתה בשימוש הלקוח ושהוחזרה כמוצר חדש כפי שנשלח ללקוח ללא פגמים.
משלוח התחפושת בחזרה לצעצועי שגיב ושליחתה חזרה ללקוח תתבצע על חשבון הלקוח בלבד.
3.ב לקוח שרכש תחפושת דרך האתר יהיה רשאי להחזיר את התחפושת תוך 2 ימי עסקים לפי חוק הגנת הצרכן וזאת בתנאי שהתחפושת לא הייתה בשימוש הלקוח ושהוחזרה כמוצר חדש כפי שנשלח ללקוח ללא פגמים.
משלוח התחפושת בחזרה לצעצועי שגיב תתבצע על חשבון הלקוח בלבד.
3.ג הזיכוי עבור תחפושת שנרכשה באתר הוא עבור התחפושת בלבד, ולא עבור המשלוח.


המחירים המופיעים באתר הינם רלוונטיים אך ורק לרכישה דרך האתר בלבד.
במידה והמוצר הוזמן דרך האתר המחיר המחייב הינו המחיר המופיע באתר (בהנחה כי אין טעות בהקלדת המחיר, במצב זה יעודכן הלקוח טרם ביצוע החיוב).
התחפושת שתישלח הינה התחפושת שמופיעה בתמונת המוצר, אך לעיתים יש שינויים קלים בין התמונה המודפסת על המוצר לבין התחפושת שבתוך האריזה .
במידה ובעת קבלת המלאי לחנות יתגלה שינוי בתחפושת, יקבל הלקוח הודעה מהחנות טרם המשלוח ויוכל להחליט האם להמשיך עם הרכישה או לבטלה, ביטול במקרה זה יהיה ללא חיוב הלקוח.

משלוחים :
זמן אספקת המשלוחים:
המשלוחים יבוצעו לאזורים בתוך ישראל ובכפוף ליכולת חברת השליחויות להגיע אליהם, מחירי המשלוח מוגדרים בדף הרכישה, במידה ונבחרה אופציית איסוף עצמי לא יחויב הלקוח בדמי משלוח אך יש לתאם מראש איסוף בחנות.
חשוב לדעת שבימי סגר אין קבלת קהל בחנות ולכן לא תתאפשר אופציית איסוף עצמי מהחנות.

במידה ויחול שיבוש כלשהו באספקת מלאי התחפושות ע"י היבואן שלא בשליטת אתר צעצועי שגיב, הלקוח יקבל הודעה והחיוב באתר יבוטל ללא עלות כלשהי ללקוח .

אמינות
1. החנות מודעת לרגישות הכרוכה בהפעלתו של אתר אינטרנטי , ועל כן מקפידה החנות לנהל את האתר בזהירות , מיומנות, ובאופן מבוקר.
2. לקוח שמבקש הסרה מרשימת התפוצה של ממועדון הלקוחות ישלח הודעת טקסט עם המילה "הסר" לטלפון 0546368954 .
3. קיים תיעוד מלא של כל מכירה המתבצעת באתר .
קניה בטוחה:
באתר SAGIVTOYS.CO.IL הליך הקניה מבוצע באבטחה מלאה בסביבת קניות מקוונת ובטוחה .


שימוש באמצעי ההגנה הנכונים הופך את הקנייה באמצעות האינטרנט לבטוחה יותר מהקנייה בחנות רגילה. כך שאם אין לכם בעיה לתת את מספר כרטיס האשראי שלכם במסעדה או כשאתם מזמינים כרטיסי קולנוע בטלפון, אתם יכולים להיות רגועים אף יותר כשאתם רוכשים מוצר באתר sagivtoys.

באתר sagivtoys מבוצע שימוש בפרוטוקול הסטנדרטי של המסחר האלקטרוני  (SSL)/ פרוטוקול זה "מערבל" את המידע שמועבר במערכת, ובכך הופך אותו לצופן שרק גורמים מורשים יכולים לפענח. הצפנה זו מתרחשת מרגע הכנסת המידע למערכת ועד יצירת הקשר עם הגורמים המאשרים את העיסקה

שירות לקוחות ויצירת קשר:
ניתן ליצור קשר במספרים הבאים-
035012898
0546368954
*אנו עושים את כל המאמצים לתת מענה מהיר ואיכותי. אף על פי כן, בשל העומס ייתכן והקווים יהיו תפוסים וזמני ההמתנה יהיו ארוכים מהרגיל, עמכם הסליחה.

דעו את זכויותיכם :
אם למרות כל הצעדים המתקדמים הללו יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העיסקה תוך 30 יום ! – דבר זה מובטח על פי החוק.